Adisyon Programı Ankara

Adisyon Programı Ankara

Adisyon programı restoran ve Caferlerinizin hesaplarını, garson takiplerini, paket servis takiplerini, yemek sepeti, getir entegrasyonu ve içerisinde işlerinizi hafifletecek yüzlerce özellikler yer almaktadır. Adisyonlarınızda hata yapmak istemiyor musunuz? Paketçi nerde kaldı? İnternet sipariş almak istiyor musunuz? O zaman bütün bu soruların cevaplarını birlikte çözmeye ne dersiniz.

Adisyon programı sayesinde işletmelerinizin aktif muhasebe kayıtlarında tutabilirsiniz. Ön tarafta adisyon programı arka bölümde ise muhasebe programını kullanabilirsiniz. Teknik destek ekibimiz ve eğitim uzmanlarımız sistemlerinizi anahtar teslim sizlere teslim etmektedir.

Adisyon programı Ankara bölgesinde olmamız sadece Ankara içine hizmet verdiğimiz anlamına gelmemektedir. Şehir dışlarında teknik ekibimizle beraber bu hizmetlerimize oldukça yaygın hale getirmişizdir. Artık uzaktan bağlantılar sayesinde km yolları bir bağlantı ile 1 dakikaya düşürüyoruz.

İşletmelerimizin ihtiyaçlarına uygun adisyon programı ve adisyon yazıcılar, dokunmatik ekranlar, el terminalleri, Android uygulamalar, Yazar Kasa Pos sistemleri ve caller ID hepsi bünyemizde bulunmaktadır ve kurulumları bizzat teknik ekibimize aittir.

Adisyon programına ihtiyaç var mı? Bir telefon yakınınızdayız

Bu Sayfayı Paylaş:

yorumlar

yorum yaz