Restoran Otomasyon Sistemleri

Restoran Otomasyon Sistemleri

Restoran otomasyon sistemi işletmenizin gelişmesine, güçlü bir hizmete ve işlemlerinizi hızlandırmanızda sizlere büyük katkılar sağlayacak bir restoran otomasyon sistemidir. Restoran otomasyon sisteminin olduğu yerde iş yükünüzü hafifletecek ve hizmet ağınızı güçlendireceksiniz. İyi bir restoran otomasyon sisteminin olması için neler gereklidir sizler için bunları ayrı ayrı izah edeceğiz. Restoran otomasyon sistemi ücretsiz versiyonlarını kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Restoran otomasyon sisteminin olmazların en başında donanım ürünleri yer almaktadır.

Donanım ürünlerini kısaca bahsedecek olursak dokunmatik ekranlar, Caller ID, el terminalleri, tabletler, telefonlar ve adisyon yazıcılarıdır. Donanım ürünlerimizin eksiksiz ve tam olmasını özellikle dikkat etmemiz gerekmektedir. Hiçbir işlem yarıda kalmamalı ve donanımı konusunda masraftan kaçmamak gerekmektedir. Restoran otomasyon sistemlerinin donanımın yanında olan bir adisyon programına ihtiyaç duyulmaktadır.

Adisyon programı donanımın bir parçası olmakla beraber iş yükünüzü düzenleyecek bir yazılımdır. Nasıl donanımda parçalarımız eksiksiz ve tam olmalıysa adisyon programının aynı şekilde tam özellikte olmasına dikkat etmeliyiz. Adisyon programının hızlı, esnek, dokunmatik özelliği, raporlama, ödeme seçenekleri, masa oturma düzenleri, kasiyer ve garson sınırlandırma özellikleri başlıca dikkat edeceğimiz modüllerdir.

Restoran otomasyon sistemlerinin donanım ve adisyon programı ile birlikte iyi bir yazılım firmasıyla da çalışmak gerekmektedir.

Bizler bu teknik destek ve müşteri temsilcileri olarak yıllardır yüzlerce firmayla çalışmaktayız. Sizlerde iyi bir restoran otomasyon sistemi kurmak istiyorsanız bizimle İletişime geçebilirsiniz ve restoran otomasyon sistemleri fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Bu Sayfayı Paylaş:

yorumlar

yorum yaz