SambaPOS & Getir Yemek Entegrasyonu

SambaPOS Getir Yemek Entegrasyonu   

SambaPOS Getir Yemek Entegrasyonu ile siparişlerinizi Tekbir Ekran üzerinden yönetiminizi sağlar.Getir Yemekten gelecek olan Tüm Siparişlerinizi İstediğiniz şekilde ister otomatik isterseniz Kendiniz manuel olarak siparişlerinizin durumlarına onay verebilirsiniz.

Siparişlerinizi Onaylandıktan sonra Müşteri siparişiniz hazırlanıyor diye bildirim Gider. Siparişe Kurye Ataması tanımlandıktan sonra Paket Dağıtıma Çıkmıştır Diye Bildirim Gidiyor , Ve Sambapos üzerinde Adisyonu Ödeme işlemi yapıldıktan sonra Sipariş Tamamlanmıştır. Masa Müşterisi ve Paket Yönetimi Sağlamakta Birebir Bir yapı ile ilerlenir. Fiyat Farkları Olmadan Getir den gelen ürün fiyatları sisteme yansımaktadır. Getir İskontolar sisteme açıklamalı bir şekilde düşmektedir.

Getir Yemek üye restoranların,lokantaların ve cafelerin gelen siparişlerini, SambaPOS adisyon programına otomatik olarak aktarılmasını sağlayan, özel bir entegrasyondur.Tam entegre sistem sayesinde müşterilerin verileri, veritabanına otomatik olarak kaydedilmesini sağlar. Hangi bölgelere, hangi ürünlerle, kaç liralık satış yapılmış ve daha pek çok detaylı bilgiye ulaşmayı mümkün kılar.

                                                                   

Bu Sayfayı Paylaş: