SambaPOS

SambaPOS

SambaPOS tüm dünyada yaygın olarak kullanabilen ve bugüne kadar üretilmiş en sade ve en kolay kullanıma sahip aynı zamanda her restoran tipine uygun özelleştirilebilen; sipariş, ödeme ve servis işlemlerini en hızlı ve en sağlıklı şekilde sonuçlandırabilen bir adisyon yazılımıdır.


Kimler SambaPos kullanabilir……!!

Restoran

Sambapos restorant, kafe ve bar ihtiyaçlarına cevap verebilen ve işletmenin adisyon sistemini kurmak üzere üretilmiş bir yazılımdır.
Restoran işleyişini sistem altına almak için kullanılan cihazlarla entegre kurularak işinizi aksatmadan rahat ve güvenli bir şekilde restoranınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Kafe & Bar

Dokunmatik ekranlar üzerinde grafik arayüz ile çalışan ve kartlarla yetkilendirilmiş garson kullanımı sayesinde işinizi kolaylaştırıyoruz.
Hem kafenize bir program hem de bar bölümüne bir program kurularak kasaların karışmasını engelliyoruz. İşletmenizin cafe ve bar bölümünü özelleştirebiliyoruz.


Paket Servis

Caller id yani telefon numarasından müşterilerinizin bilgilerine en kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Telefon numarasından müşterilerinizi tanıyarak siparişlerinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Sipariş süresi takibi yaparak kuryelerinizin gidiş ve varış sürelerini görebilirsiniz. İsterseniz haritalar üzerinden kuryelerinizin nerde olduğu takip edebilirsiniz.


Fast Food

En yoğun ortamlarda en hızlı siparişlerinizi sambapos ile kolaylaştırın.
Hızlı menü hızlı ödeme butonları sayesinde en yoğun sipariş ortamlarında mükemmel çözümlere ulaşmayı hedefledik. Müşteri siparişlerinizi anında mutfak yazıcılarına gönderebilirsiniz. Siz kasa da hesabı alırken mutfakta siparişler hazırlanmaya başlasın.


Plaj & Havuz

Müşterilerinizin rahatı için ön ödemeli kartlarla çalışabilirsiniz.

Müşterilerinizin rahatı için ön ödemeli kartlarla çalışabilirsiniz. Alınan siparişleri müşteri hesabına yazdırarak çıkarken öde mantığını rahatlıkla işletebilirsiniz. Yerleşim planı hazırlayarak işletmeniz içinde servis hızını artırabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş: